1 DZIEŃ 

3 czerwca br. klasy 4 rozpoczęły zwiedzanie Beskidu Śląskiego i Beskidu Żywieckiego.

Zanim dotarli do Milówki, podziwiali Wisłę, podróżując ciuchcią, która zawiozła ich pod Pałac Prezydencki, Zaporę i Skocznię Adama Małysza. Szczególnie dużo wrażeń doznali, wjeżdżając wyciągiem na skocznię.
Kolejną atrakcją pierwszego dnia pobytu był wieczór z regionalnym muzykiem – Jacentym Ignatowiczem.

2 DZIEŃ 

Drugi dzień rozpoczął się od wyjazdu wyciągiem na Czantorię. Potem doskonale bawili się, zjeżdżając na torze saneczkowym. Następnie podziwiali krajobraz Beskidu z wieży widokowej. Pogoda dopisywała, dlatego orzeźwili się lodami w Schronisku po czeskiej stronie. W drodze powrotnej zobaczyli drapieżne ptaki w Sokolarnii.
Po kolacji odbyło się spotkanie z panią Golcową (mamą słynnych braci z zespołu Golec uOrkiestra).

3 DZIEŃ

W dniu trzecim skorzystali z atrakcji parku wodnego w hotelu Gołębiewski w Wiśle.

Nad bezpieczeństwem dzieci czuwały panie: Małgorzata Kidoń, Anna Suchorska, Elżbieta Sokół i Kamilia Woźniak.

GALERIA: