Całą społeczność szkolną zachęcamy do udziału w naszej corocznej akcji wspierającej Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kaliszu oraz Dom tymczasowy dla kotów, wspierający bezdomne zwierzęta, współpracujący z Fundacją Free Animals w Kaliszu.
Do 19 lutego w naszej szkole prowadzona będzie zbiórka:
karmy dla psów i kotów ( karma sucha i puszki), smakołyków, makaronu, ryżu, kaszy.
Zbieramy również obroże, smycze, gryzaki i inne zabawki dla zwierząt, miski, kocyki i posłania oraz akcesoria do pielęgnacji ( np. szczotki do wyczesywania sierści). Wszystkie produkty i akcesoria wspierające naszą akcję charytatywną można pozostawić przy
portierni naszej szkoły w przygotowanym pojemniku. Bezdomne zwierzęta czekają na naszą pomoc!
„NASZA MOC – TO POMOC”
Organizatorzy:
Klub Młodego Wolontariusza, Świetlica szkolna