Jest mi niezmiernie miło poinformować, że nasza Szkoła została zgłoszona do akcji Lidla „Szkoła Pełna Talentów”. Klienci w trakcie trwania Kampanii zbierają papierowe karty – zwane na potrzeby Kampanii „Talenciakami” ważne na okaziciela, wyposażone w unikatowy kod alfanumeryczny oraz QR, za pomocą których mogą wesprzeć wybraną Placówkę Oświatową, w celu uzyskania przez nią Nagrody. Zachęcamy Państwa, aby przy okazji zakupów odbierać Talenciaki, chcąc wesprzeć szkołę. Klienci będą mogli otrzymać Talenciaki za zakupy w sklepach Lidl od 5.09.2022 do 20.11.2022.

W jaki sposób przekazać zebrane punkty wybranej szkole?

Są trzy drogi:

  1. Zeskanować kod QR, który znajduje się na Talenciaku.
  2. Wejść na stronę szkoly.lidl.pl i tam przepisać kod alfanumeryczny.
  3. Przekazując Talenciaki fizycznie danej szkole do specjalnie przygotowanych pudełek.

Szczegóły akcji : https://www.lidl.pl/c/szkoly/s10012469#10060883