KARTKI ŚWIĄTECZNE PRZYGOTOWANE PRZEZ UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY PRZEKAZANE DO POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA W KALISZU NA UROCZYSTĄ WIGILIĘ DLA OSÓB BEZDOMNYCH, POTRZEBUJĄCYCH WSPARCIA.
AKCJA CHARYTATYWNA Dzieci Dzieciom – Dar Serca: pomoc dla dzieci z kaliskiego Domu Dziecka.
Nasza szkoła wzięła również udział w akcji charytatywnej Fundacji ODMROZIĆ SERCA – ŚWIĄTECZNA PACZKA DLA DOMÓW DZIECKA W KALISZU I LISKOWIE.
Wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji IDĄ ŚWIĘTA, nie o SMS-sie lecz o KARTCE pamiętaj!
Akcje charytatywne współorganizowali w szkole Klub Młodego Wolontariusza, Samorząd Uczniowski oraz Wychowawcy świetlicy szkolnej.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom, Rodzicom oraz Nauczycielom zaangażowanym w świąteczne pomaganie innym.
„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz
przez to, czym dzieli się z innymi.”
Św. Jan Paweł II
RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2022!
DZIĘKUJEMY! NASZA MOC TO POMOC!
opiekun Klubu Młodego Wolontariusza – Izabela Korycka