25 stycznia 2021r. w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych. W tym roku szkolnym była to wyjątkowa uroczystość, gdyż ze względu na czas pandemii klasy pierwsze składały swoje przyrzeczenia w dwóch grupach.  Niestety, z uwagi na pandemię, pierwszy raz w historii szkoły w uroczystości tej nie mogli uczestniczyć goście i rodzice. Mimo tego nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania i z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowali przygotowany program artystyczny.
Po pasowaniu, dzieci z klasy 1b oficjalnie zostały przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły i stały się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Otrzymały dyplomy, a także niespodziankę od Rady Rodziców.

Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce. Powodzenia!

Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością!