Dnia 22 listopada w hali OSIR przy ul. Łódzkiej w Kaliszu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Kalisza na Ergometrze Wioślarskim. Uczniowie naszej szkoły rywalizowali prawie we wszystkich kategoriach. Dystans do pokonania wynosił 300 m. W klasyfikacji drużynowej nasi uczniowie uzyskali odpowiednio: rocznik 2007 chłopców I miejsce, rocznik 2006 dziewcząt I miejsce oraz rocznik 2006 chłopców II miejsce. Ponadto w klasyfikacji indywidualnej troje uczniów również znalazło się na podium. Joanna Bajerska – złoty medal (VII kl), Mateusz Bielak (VIII kl)- srebrny i Kacper Wódka (VI kl ) – brązowy. Wszyscy nasi medaliści na co dzień trenują w kaliskim klubie wioślarskim.

Ponadto w sobotę 23.11.2019 odbyły się Zawody Województwa Wielkopolskiego na Ergometrze Wioślarskim, na których Joanna Bajerska Klub KTW Kalisz jako jedyna z SP 14 zdobyła medal – brąz.