Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody Szkoła Roku w akcji Nauczyciel i Szkoła na Medal – największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie wielkopolskim jest prowadzony przez „Głos Wielkopolski”.

Jednocześnie nominacje do tytułu Nauczyciel na Medal otrzymali także pracujący w Państwa szkole nauczyciele: Gabriela Bazan, Monika Pawlak, Agnieszka Kusiak, Anna Jeżyk, Elżbieta Sokół, Joanna Musiał – Gałdusińska.

Głosowanie w plebiscycie rozpoczyna się już w poniedziałek, 25 października o godz. 12:00. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w naszym serwisie internetowych pod adresem: www.gloswielkopolski.pl/nauczyciel.

DZIĘKUJEMY ZA NOMINACJĘ I PROSIMY O GŁOSY 🙂