Drużyna  „Skalmary” zdobyła I miejsce podczas „Nocy Zawodowców – Hub Kompetencji ” zorganizowanej przez CWRKDiZ  w Kaliszu.

W dniach  2- 6 października dwie drużyny z naszej szkoły wzięły udział w tegorocznej edycji Nocy Zawodowców. Drużyna „Skalmary” składająca się z: Mateusza Duliby, Cecylii Chimczewskiej, Mileny Marks oraz Julii Mazurek oraz drużyna „Prażyny”: Gabriela Gajda, Urszula Wasiak, Adam Korpik oraz Brajan Włodarczyk wzięli udział w grze zespołowej „Zawodowy Express”. W ramach gry uczniowie odwiedzili:  piekarnia Grzegorza Olszyny, zakład Elektryk, salon fryzjerski Doroty Jaworskiej oraz Pub Restauracyjny Warka, gdzie wykonywali zadania zdobywając maksymalną ilość punktów. Podczas finału odbywającego się na Hali Olimpii obie drużyny mierzyły się z kolejnymi zadaniami.

Na każdego uczestnika czekały atrakcje, pokazy zawodowców, gry, zabawy.  Czekamy na kolejną edycję.

Gratulujemy.