Z przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy wyniki Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Śniegowy Bałwanek” zorganizowanego  przez panią Katarzynę  Matuję i panią Monikę Pawlak. Zadaniem uczestników było wykonanie bałwana w formie płaskiej. Konkurs był skierowany do uczniów klas 1-3. Nadesłano mnóstwo  przepięknych prac wykonanych różnymi technikami. Bardzo dziękujemy za udział w konkursie. Wyniki przedstawiają się następująco:

 1. Miejsce zajęli :
 • Nikola Wosiek klasa 2 SP9
 • Patrycja Graf klasa 3 SP11
 1. Miejsce zajęli :
 • Franciszek Różalski klasa 3 ZSP2
 • Nadia Pietrzak klasa 1 SP 6
 1. Miejsce zajęli:
 • Ewa Kaczmarczyk Klasa 3 SP18
 • Emilia Warszewska klas 3 SP22

Wyróżnienia otrzymali :

 • Makary Młynek klas 2 SP9
 • Antoni Sipka klas 3 SP21
 • Izabela Kujawska klas 1 SP16

Gratulujemy !!!!!!