W listopadzie w naszej szkole został rozstrzygnięty Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Kalisz – moje miasto” zorganizowany przez p. M. Lewandowska, p. M. Matlak, p. M. Jaworska oraz p. A. Bartczak. Na wyżej wymieniony konkurs wpłynęło 69 prac z kaliskich szkół podstawowych. Po zapoznaniu się ze wszystkimi pracami jurorzy postanowili, aby przyznać główną nagrodę dla 7 autorów prac oraz 7 wyróżnień. W trakcie oceny jury zwracało szczególną uwagę na samodzielność wykonania prac, walory artystyczne oraz technikę wykonania. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom za wysoki poziom oraz ilość nadesłanych prac.

Główna nagroda dla:

 1. Wanessa Wróblewska SP 10
 2. Alicja Wrona SP 9
 3. Adrian Lewandowski SP 9
 4. Adrianna Urbankiewicz SP 7
 5. Dorota Górska SP 17
 6. Wojciech Puławski SP 7
 7. Wiktoria Heliasz SP 12

Wyróżnienia dla:

 1. Patrycja Deutsch SP 7
 2. Kacper Brożyna SP 14
 3. Oliwia Kupczyk SP 7
 4. Dorota Dominiak SP 9
 5. Amelia Jakubowska SP 9
 6. Nadia Zabłocka SP 14
 7. Wiktor Palusiński SP 17