21 listopada  obchodziliśmy Szkolny Dzień Życzliwości, zorganizowany w naszej szkole po raz pierwszy, ale zapewne nie ostatni. Był to dzień wyjątkowy; pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji i obfitował w różne atrakcje.
Tego dnia uczniowie i nauczyciele ubrani byli na żółto (kolor optymizmu i radości) bądź posiadali żółte akcenty ubioru, radosne emblematy. Kolejną atrakcją naszego święta było Drzewko Pozdrowień, za pośrednictwem którego uczniowie i nauczyciele mogli napisać pozdrowienia i życzenia do wybranych osób. Na szkolnym korytarzu zawisły kartki „Zerwij i wykonaj” z cyklu zrób coś dobrego dla kogoś innego. Ponadto w klasach odbyły się plebiscyty na najbardziej życzliwego ucznia/uczennicę czyli osobę zawsze miłą, pomocną, szanującą innych, grzeczną. W poszczególnych klasach zostali nimi:

1a Alan Fułek
1b Amelia Libudzic
2a Barbara Jarus
2b Lena Rozynek
3a Lena Banasiak
3b Hania Serwiak
4a Maja Szkudlarek
4b Mateusz Poniatowski
4c Antonina Gajda
5a Małgorzata Bartlińska
5b Joanna Szafirowicz
5c Amelia Miniarska
6b Lidia Ignasiak
8a Iga Rosa
8b Justyna Socka, Zuzia Jarus

LAUREATOM PLEBISCYTU ŻYCZLIWOŚCI SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Pamiętajmy, że bycie życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i uśmiechu nie tylko nam, ale i osobom przebywającym w naszym towarzystwie.
Bądźmy życzliwi na co dzień!!!