Zachęcamy uczniów do niesienia pomocy innym i do angażujemy się w akcję #RazemNaŚwięta, której pomysłodawcą jest MEN.
W ramach akcji:
  • wykonujemy kartki z życzeniami świątecznymi i przekazujemy je osobom bezdomnym (karton na kartki znajduje się przy szkolnej portierni)
  • organizujemy zbiórkę: zabawek, maskotek, książek, gier, artykułów szkolnych, słodyczy itp. dla potrzebujących dzieci z naszej szkoły oraz dla dzieci z kaliskiego Domu Dziecka (zbiórkę prowadzimy do 17.12.2020 r., wszystkie ofiarowane przedmioty muszą być nowe. W szkole przy wejściu będzie umieszczony karton, do którego można wkładać przyniesione przedmioty)
  • przygotowujemy ozdoby świąteczne i przekazujemy je osobom w najbliższym otoczeniu (rodzina, sąsiedzi)
  • obdarowujemy książkami naszą bibliotekę szkolną w ramach akcji „Zostań Świętym Mikołajem”
Samorząd Uczniowski,
Klub Młodego Wolontariusza,
Klub PCK
 

rbtmdn