Szanowni Państwo!

We wrześniu 2023r. Rada Rodziców działająca przy naszej szkole złożyła wniosek o realizację inicjatywy lokalnej. Dzięki środkom przekazanym przez Radę Rodziców, miasto (w ramach zadania publicznego p.n. „Modernizacja łazienek uczniowskich na II piętrze w segmencie klas młodszych”) oraz organ prowadzący udało się zmodernizować dwie łazienki uczniowskie na tym piętrze w segmencie klas młodszych. Całkowity koszt remontu to 109.097,16 zł.

Ogromny udział w realizacji przedsięwzięcia miał Pan Łukasz Janowski, tata Miłosza z klasy 2a, który bezpłatnie wykonał projekt łazienki i nadzorował przebieg remontu na każdym jego etapie.

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY wszystkim zaangażowanym w czynienie naszej szkoły piękniejszą i przyjaźniejszą uczniom.

Nowe łazienki nie tylko służą uczniom ale też cieszą oko, co mogą Państwo zobaczyć na zdjęciach.