Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 odbędzie się w dniu 26 czerwca 2026 r.:
klasy 1 – 7 godz. 8.30
Klasy 3 zapraszamy do dużej sali gimnastycznej na wręczenie nagród przez Panią Dyrektor (zakończenie etapu edukacyjnego), następnie do swojej klasy gdzie wychowawczyni wręczy pozostałe nagrody i świadectwa.
Wszystkie pozostałe klasy tj. 1, 2, 4, 5, 6 i 7 zapraszamy do swoich klas wychowawczych, gdzie wychowawcy wręczą wszystkie nagrody, listy gratulacyjne, świadectwa i inne dyplomy.
klasy 8 – godz. 9.15
Świetlica w dniu 26.06.2026r. czynna do godz. 8.30.
Obowiązuje strój galowy.


