Szkolny Konkurs Wiedzy o Kaliszu
W czerwcu, w klasach czwartych, odbył się Szkolny Konkurs „Kalisz – moja mała ojczyzna”. W konkursie uczniowie wykazali się wiedzą na temat zabytków Kalisza, znanych postaci związanych z naszym miastem oraz wydarzeń, o których mówiliśmy na lekcjach historii. A oto wyniki:
  • I miejsce – Lena Olejniczak i Kalina Gaz z klasy 4a
  • II miejsce – Adam Smura z klasy 4a
  • III miejsce – Adam Król z klasy 4a, Łukasz Gónera z klasy 4b i Bruno Strug z klasy 4c
  • Wyróżnienia otrzymały Julia Gmyrek z klasy 4a i Łucja Ćwir-Cicha z klasy 4b.
Gratulujemy laureatom.
Szkolny Konkurs Mitologiczny
W czerwcu odbył się Szkolny Konkurs Mitologiczny dla uczniów klas piątych. Uczniowie zmierzyli się z pytaniami z zakresu mitologii greckiej, które wymagały od uczestników znajomości mitów, wiedzy o bogach i bohaterach starożytnej Hellady czy ich atrybutach. A oto wyniki:
I miejsce – Antoni Ptak z klasy 5b
II miejsce – Szymon Czech z klasy 5a