W grudniu uczniowie z klas: 1a, 1c i 2c uczestniczyli w warsztatach świątecznych, które przeprowadziła pani Karolina Bazan. Dzieci zostały powitane pięknie ozdobionymi salami i stołami. Podczas zajęć uczniowie dostali czapki  i zamienili się w elfów, a sale w fabryki lampionów.  Małe elfy poznały tradycje świąteczne z różnych krajów świata. Później obejrzały zdjęcia różnorodnych,  oryginalnych choinek ( największą choinkę na świecie, śpiewającą choinkę, choinkę ze szklanych słomek czy z czekolady). Następnie wzięły udział w świątecznym quizie  Później uczniowie wykonali piękne lampiony, które zabrali na pamiątkę do domów. Ukoronowaniem warsztatów była sesja zdjęciowa na świątecznym tle. Zajęcia bardzo się dzieciom podobały i pozostaną na długo w ich pamięci.