Drodzy Rodzice i Uczniowie

W ramach działań Klubu Młodego Wolontariusza organizujemy akcję charytatywną , której celem jest wsparcie i pomoc dla Szpitala Zakaźnego w Wolicy  – w tym trudnym dla nas wszystkich czasie pandemii.

Będziemy zbierali : środki pielęgnacyjne: kremy do rąk, sudocremy, balsamy i oliwki pielęgnacyjne do ciała,   t-shirty  białe ( rozmiar L, XL, nowe) oraz wodę mineralną . Możemy w ten sposób pomóc pacjentom i personelowi medycznemu.

Akcja będzie trwała do 8 maja ( piątek). Produkty można przekazywać  do szkoły ( na portierni znajduje się punkt zbiorczy akcji).

Zachęcam całą naszą społeczność szkolną do udziału w akcji, bo wsparcie osób, które ratują zdrowie i życie ludzkie jest bardzo cenne i potrzebne, szczególnie teraz, kiedy walczymy z pandemią.

NASZA MOC TO POMOC !

Pedagog szkolny – Izabela Korycka