W dniu 18 grudnia 2019r. odbyło się ogłoszenie wyników międzyszkolnego konkursu świetlicowego ,, Święty Mikołaj’’. Zadaniem wychowanków było wykonanie postaci  Świętego Mikołaja w formie przestrzennej. Wszystkie prace były oryginalne i estetyczne.

Wyniki:

I miejsce-  Ksawery Trzęsała,  uczeń SP nr  17

II miejsce- Alicja Chucka, uczennica SP nr 17

II miejsce- Nadia Błasiak, uczennica SP nr 14

III miejsce- Helena Jankowiak, uczennica SP nr 10

III miejsce- Wojciech Makowski, uczeń SP nr 10

Wyróżnienia otrzymali:

Zofia Łuczak, Sara Garbowicz, Sonia Lubecka, Jakub Gawroński, Artur Kij –uczniowie SP nr 10

Gabriela Mucharska, Zuzanna Muller, Jan Misiak- uczniowie SP nr 12

Zuzanna Wożniak- Śledź- uczennica SP nr 14

Mikołaj Nowak, Nikodem Łomikowski, Dominik Nowicki, Kamil Warsiewicz- uczniowie SP nr 17

Blanka Krawczyk, Dominika Płaczkowska, Jan Proficz, Maciej Ziomkowski, Franciszek Łagoń, Michał Pietrzak- uczniowie SP nr 18

Karolina Celka, Mikołaj Rudowicz, Jan Mierzwa, Jakub Rudowicz, Jagoda Nowak, Zofia Derdas, Jan Zieleziński.- uczniowie SP nr 21

Dla Laureatów konkursu przygotowałyśmy nagrody rzeczowe i dyplomy. Uczniom wyróżnionym zostały podarowane drobne upominki. Dziękujemy nauczycielom, którzy przygotowali dzieci do konkursu. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

Zapraszamy do udziału w następnych konkursach świetlicowych.