Dziś szczególny i wyjątkowy dzień – Dzień Matki. Z tej okazji wychowawczynie świetlicy zorganizowały w maju br. konkurs świetlicowy pt.,, Moja mama-bohaterka”.
Zadaniem uczestników było wykonanie pracy na powyższy temat. Forma pracy była dowolna, uczestnicy mogli wykazać się swoimi pomysłami i zdolnościami.
Jury oceniało zgodność pracy z tematem konkursu, kompozycje i estetykę wykonania oraz oryginalność i pomysłowość.
Wszystkie prace były wyjątkowe, oryginalne i piękne. Piękne, dlatego, że każdy z wychowanków biorących udział w konkursie stworzył postać swojej mamy, w taki sposób, w jaki Ją widzi. Każda mama w oczach swojego dziecka jest bohaterką i zawsze zajmuje pierwsze miejsce, dlatego, wybór miejsc był oczywisty.

I miejsce zajęli:
Maja Szkudlarek, uczennica klasy 1a
Maja Studzienna, uczennica klasy1b
Natasza Nogaj, uczennica klasy 1b
Lena Olejniczak, uczennica klasy 1c
Emilia Fedorowicz, uczennica klasy 2c
Filip Sobczak, uczeń klasy 2c
Milena Buczyńska, uczennica klasy 2c
Olga Szymańska, uczennica klasy 4b

Laureatom serdecznie gratulujemy!
Bardzo dziękujemy za chęć udziału w konkursie i Wasze magiczne prace.
Dyplomy i nagrody będą do odebrania w portierni szkoły. O terminie poinformujemy w wiadomości prywatnej.

Dziękujemy i pozdrawiamy,
Koordynator i Wychowawcy Świetlicy Szkolnej